Värsked tööpakkumised

Vanem-baaridaam

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 117616

Tööpakkumise number

117616

Töö kirjeldus

Vanem-baaridaami põhiülesandeks on korraldada baaridaamide tööd lähtuvalt ettevõtte missioonist ja teenindusstandardist.
-Osaleb uute töötajate valiku-ja värbamise protsessis ning juhib nende väljaõpet.
-Tagab tõrgeteta teeninduse.
-Vastutab kauba tellimise eest.

Nõudmised kandidaadile

Soovime, et meie pubis töötav vanem-baaridaam oleks sõbralik, rõõmsameelne ja särav isiksus, kes oma tegemistes on konkreetne ja täpne ning kannatlik. Vajalik on töökogemus baarivaldkonnas vähemalt 4 aastat. Vanus alates 22 eluaastast.

Ettevõte on stabiilne ja usaldusväärne, tegutsenud 8 aastat. Pakume motiveerivat palka ning tööd, mis nõuab organiseerimisvõimet ning pingetaluvust.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
9. august 2007
Kuulutus sisestati:
31. juuli 2007

St. Patricks'i nime all tegutseb Tallinnas neli meelelahutus- ja toitlustuskohta - kaks Vanalinnas, kaks südalinnas. Oleme 8 aastat tegutsenud stabiilne ja kindel firma.