Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #734385

Vanarehvide pressija

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Töötamise asukoht: Mõisa tee 15 Ääsmäe, Saue vald, Harjumaa

Töö iseloom: tükitöö

Võimalik ühes vahetuses teenida 50-100 eurot kätte

Vanarehvide pressija tööülesanneteks on:

- vertikaalpressi rehvide ladumine

- sidumistraatide paigaldamine

- pressimise teostamine

- pressitud rehviplokkide väljavedu tootmishoonest laoplatsile

Ootused kandidaadile

Füüsilise koormuse talumine

Laaduriga töötamise kogemus

Vahetustega tööd või paindliku tööajaga tööd (nädalavahetustel)

Teenistust kuni 100 eur netos vahetuses

Tööpakkumise number
#734385