Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #630339

Vanapaberi sorteerija

CVKeskus.ee klient
Tartu, Tartumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Asukoht: Tartu, Tartumaa
Töö tüüp: täistööaeg
Lisainfo: palgatöötaja

Kuulutus sisestati: 3. detsember 2019
Kuulutus aegub: 1. jaanuar 2020

Töö kirjeldus

Sorteerija töö tulemusel on vanapaber ja plastik vastavalt nõuetele sorteeritud (valdavalt toimu töö sorteerimisliinil)

Ootused kandidaadile

Hea kandidaat on eeskätt töökas ja hoolas, tunneb huvi töö tulemuste vastu ja oskab teha meeskonnatööd

Pakume sorteerijale tempokat tööd edukas ettevõttes, käte kiirusest ja meeskonnatöö oskusest sõltuvat töötasu, ühtset ja sõbralikku meeskonda, tööaeg E-R 8.00-16.30.

Tööpakkumise number
#630339

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
1. jaanuar 2020
Kuulutus sisestati:
3. detsember 2019

CVKeskus.ee klient

Vaata rohkem