Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #173768

Vanametalli vastuvõtja (Pärnu)

CVKeskus.ee klient
Pärnumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Töö põhimõte seisneb vanametalli äratundmises / liigitamises vastavalt hinnakirjale.

Töö aeg: 8.00 – 17.00 või 9.00 – 18.00 (märtsist-juuni lõpuni)

Nõudmised kandidaadile

Sobiv kandidaat peab oskama eesti ja vene keelt, kes on omandanud keskhariduse, ning peab olema tahe teha seda tööd ning kuuluda antud töökollektiivi.

Ettevõte pakub

Riietusruumid ja pesemisruumid on firma poolt.
Pakume kindlat palka.

Lisainfo

Jalanõud on töötaja poolt ( peavad olema torkekindlad).

Tööpakkumise number
#173768

Asukoht:
Pärnumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
lepinguline või hooajatöö ja ajutine töö
Brutopalk: Kuni 65 €/tunnis
Kuulutus aegub:
17. veebruar 2009
Kuulutus sisestati:
10. veebruar 2009

CVKeskus.ee klient

Vaata rohkem