Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #629707

Valvur (vastuvõtt)

CVKeskus.ee klient
Ida-Virumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Asukoht: Ida-Virumaa
Töö tüüp: täistööaeg
Lisainfo: palgatöötaja

Brutopalk: 1250 - 2386 €/kuus
Kuulutus sisestati: 28. november 2019
Kuulutus aegub:19. detsember 2019

Töö kirjeldus

Vastuvõtu valvuri peamised ülesanded on vanglasse saabuvate kinnipeetavate vastuvõtuprotseduuride korrektne teostamine ning isikute etapeerimisega seotud ülesannete täitmine.

Ootused kandidaadile

OLED SOBIV KANDIDAAT, KUI:

  • oled täisealine keskharidusega Eesti Vabariigi kodanik
  • oled meessoost isik (VangS §68 lg 3)
  • oskad eesti keelt emakeelena või C1 tasemel
  • oled heas füüsilises vormis
  • oled aus, kindlameelne ja hea pingetaluvusega
  • oled hea suhtlusoskusega ja valmis töötama kinnipeetavatega

KASUKS TULEB:
  • sisekaitseharidus, mis tagab tööle asudes kõrgema töötasu
  • vene keele oskus

Ettevõte pakub

  • päevane vahetus (8h)
  • töötasu teenistusse asumisel alates 1250 eurost
  • väljaõpet Sisekaitseakadeemias töötasu säilitamisega
  • töötasu peale erialahariduse omandamist 1625–2386 eurot
  • 35 päeva põhipuhkust aastas
  • haigushüvitist, hambaravi- ja prillide hüvitist
  • huvitavat ja arendavat tööd
  • karjääri-, arengu- ja koolitusvõimalusi
  • võimalust liituda vanglate eriüksusega
  • tasuta sportimisvõimalusi (ujula, jõusaal, MMA jne)
  • turvalist ja nüüdisaegset töökeskkonda

Tööpakkumise number
#629707

Asukoht:
Ida-Virumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
19. detsember 2019
Kuulutus sisestati:
28. november 2019

Viru Vangla on kaasaaegne, Justiitsministeeriumi valitsemisalas olev valitsusasutus, mis viib täide vabadusekaotust ja eelvangistust.

Vaata rohkem