Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #741909

VALVUR (Vanglaametnik)

CVKeskus.ee klient
Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Pakume tööd mees- ja naissoost valvuritele Tallinna Vanglasse (Linnaaru tee 5, Rae vald).Ametikoha põhieesmärk on tagada kinnipeetavate isikute järelevalve ja õiguskuulekaleteele suunamine.

Ootused kandidaadile

  • Eesti kodakondsus ja laitmatu taust
  • Missioonitunne
  • Keskharidus
  • Eesti keele oskus (tase C1)
  • Hea füüsiline ja vaimne vorm
  • Soov töötada meeskonnas

KASUKS TULEB:

  • sisekaitseharidus (vanglaametnikuvõi politsei eriala), mis tagab tööle asudes kõrgema töötasu

Ettevõte pakub

  • Palk alates 1200 eurot (bruto)
  • Erialase haridusega palk 1425 eurot (bruto)
  • Väärt väljaõpe
  • Põnev töö
  • Head sportimisvõimalused
  • Toetav meeskond
  • Tööaeg 8 või 12 tundi
  • 35 päeva puhkust

Tööpakkumise number
#741909

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja (töö on vahetustega)
Brutopalk: 1200 - 1425 €/kuus
Kuulutus aegub:
5. detsember 2021
Kuulutus sisestati:
5. november 2021

Vanglate ülesanne on muuta ühiskond turvalisemaks - kaitsta õiguskorda, isoleerides kurjategijad ühiskonnast, ning juhtida neid õiguskuulekalt käituma, st muuta või anda oskusi, et nad tulevikus käituksid nii, nagu ühiskonna käitumisnormid ette näevad. Vanglate koosseisu kuuluvad üle Eesti paiknevad kriminaalhooldusosakonnad. Kriminaalhoolduse põhieesmärk on muuta ühiskond turvalisemaks, rakendades vangistuse asemel selle alternatiive (elektrooniline valve, käitumiskontroll, ühiskondlik kasulik töö jm).

Vaata rohkem