Valvur
Tööpakkumise number #812361

Valvur

Tartu Vangla
Tartu, Tartumaa

Soovin kandideerida

Töö kirjeldus

Soovid ennast tõeliselt proovile panna? Otsid õlatunnet oma meeskonnaga ja lisaks karjäärile ka head palka?

Ootused kandidaadile

  • Laitmatu taust

  • Missioonitunne

  • Keskharidus

  • Eesti keele oskus tasemel C1

  • Hea füüsiline ja vaimne vorm

  • Soov töötada meeskonnas

Ettevõte pakub

  • Töötasu alates 1320 eurot

  • Väljaõpe koos kutseharidusega

  • Põhipuhkus 35 päeva

  • Sportimine osa tööst

  • Karjäär ja areng

  • Toetav meeskond

Lisainfo

Hoiame üksteise tervist - ootame, et oled vaktsineeritud!

*Töö iseloomult lähtuvalt värvatakse ametikohale mehi Lisainfo ja kandideerimine kuni 06.10.2022 www.vabadusevalvur.ee

Tööpakkumise number
#812361

Info

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
ametnik
Brutopalk : Alates 1320 €/kuus
Kuulutus aegub:
6. oktoober 2022
Kuulutus sisestati:
8. september 2022
Valvur Valvur

Vanglate ülesanne on muuta ühiskond turvalisemaks - kaitsta õiguskorda, isoleerides kurjategijad ühiskonnast, ning juhtida neid õiguskuulekalt käituma, st muuta või anda oskusi, et nad tulevikus käituksid nii, nagu ühiskonna käitumisnormid ette näevad. Vanglate koosseisu kuuluvad üle Eesti paiknevad kriminaalhooldusosakonnad. Kriminaalhoolduse põhieesmärk on muuta ühiskond turvalisemaks, rakendades vangistuse asemel selle alternatiive (elektrooniline valve, käitumiskontroll, ühiskondlik kasulik töö jm).

Vaata rohkem

Teistele pakkusid huvi veel ka need tööpakkumised:

nädal tagasi
PÄIKESEPARGI PAIGALDAJA Division Red OÜ
Alates 1200 €/kuus
PÄIKESEPARGI PAIGALDAJA Division Red OÜ • Tartu
Tartu
2 näd. tagasi
TARTU BAUHOFI E-POE KOMPLEKTEERIJA Bauhof Group AS
TARTU BAUHOFI E-POE KOMPLEKTEERIJA Bauhof Group AS • Tartu
Tartu
PAIGALDAJA FUNRENT TARTU OÜ
1500 - 3000 €/kuus
PAIGALDAJA FUNRENT TARTU OÜ • Tartu
Tartu
TV3 GRUPP OTSIB SÄRAVAID MÜÜGISTAARE! TV PLAY BALTICS AS
TV3 GRUPP OTSIB SÄRAVAID MÜÜGISTAARE! TV PLAY BALTICS AS • Tartu
Tartu
INSTRUKTOR Tartu Veekeskus OÜ
800 - 1200 €/kuus
INSTRUKTOR Tartu Veekeskus OÜ • Tartu
Tartu
Vaatan kõiki
Valvur
Valvur