https://www.cvkeskus.ee/177700

Leidsid aegunud tööpakkumise

Vaata hoopis uusi tööpakkumisi Sinu valdkonnas!

Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #177700

Valvur

CVKeskus.ee klient
Tartu, Tartumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

kinnipeetavate ja vahistatute järelevalve


Ootused kandidaadile

- Eesti Vabariigi kodakondsus
- vastavus avaliku teenistuse nõuetele
- eesti ja vene keele oskus suhtlustasandil
- vähemalt keskharidus


Ettevõte pakub

- stabiilset töökohta
- avaliku teenistuse seadusest tulenevaid soodustusi
- sportimisvõimalusi


Tööpakkumise number
#177700
Kandideerid järgmisele tööpakkumisele:
Valvur
Tahtsime Sulle teada anda, et järgnev kandideerimisprotsess ei toimu tööportaalis. Tööandja soovib, et jätkaksid kandideerimist nende karjäärilehel / värbamisplatvormil. Loodame, et saad soovitud töökoha!
Tahtsime Sulle teada anda, et järgnev kandideerimisprotsess ei toimu tööportaalis. Tööandja soovib, et jätkaksid kandideerimist nende karjäärilehel / värbamisplatvormil. Loodame, et saad soovitud töökoha!