Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #67300

Valvur

CVKeskus.ee klient
Tartu, Tartumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Ettevõtte territooriumi ja hoonete valvamisega seotud ülesanded:
- turvakontroll;
- turvakaamerate jälgimine;
- kontrollringkäigud;

Ootused kandidaadile

- töökogemus turvavaldkonnas;
- kliendikesksus ja viisakas käitumine;
- eesti ja vene keele oskus, kasuks tuleb suhtlustasandil inglise keele oskus;
- kohusetundlikkus ja vastutusvõime;
- kõrgendatud emotsionaalse pinge ja stressitaluvus;
- usaldusväärsus ja korrektsus;
- korrektne välimus

Ettevõte pakub

- ettevõtte soodustusi;
- stabiilset töötasu ja palgatõusu vastavalt töökvaliteedile;
- tööriided ja -jalatsid

Lisainfo

Töö toimub ajavahemikul 16.30-8.00. Eeldame valmisolekut öösel töötada.

Tööpakkumise number
#67300
Valvur