Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #782989

Valvur (Tapa)

CVKeskus.ee klient
Tapa
Link kopeeritud
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Kaitsta ja valvata valveteenistuse osakonna kaitse alla antud valveobjekte ning tagada sellel asuva vara, isikute ja informatsiooni puutumatus ning turvalisus

Ootused kandidaadile

- Eesti Vabariigi kodanik ja vanus vähemalt 19 aastat
- Laitmatu taust (vastamine riigisaladusele juurdepääsuloa andmise tingimustele)
- Eesti keele oskus kesktasemel
- Soovitatavalt keskharidus
- Vastad Kaitseliidu tegevliikmeks vastuvõtmise tingimustele
- Üldfüüsilise testi sooritamist vähemalt 160 punktile
- Töötervishoiu arstikontrolli
- Valmisolekut läbida Kaitseliidu valveteenistuses töötava valvuri 2-nädalase erialakursus
- COVID vaktsineerimise tõendi olemasolu või konkursi võitjalt valmisolekut ennast lasta vaktsineerida

EELISE ANNAVAD
- Eelnev turvatöö kogemus
- Kaitseliidu ja/või kaitseväe taust
- B-kat autojuhilubade olemasolu
- Inglise keele oskus suhtlustasandil
- Kaitseliidu liikmelisus

Ettevõte pakub

- Graafiku alusel vahetustega ja paindlikku tööaega
- Arenguvõimalusi ja tööalast väljaõpet
- Kaasaegseid töötingimusi ja varustust
- Stabiilset sissetulekut
- Suurepäraseid sportimisvõimalusi
- Usaldusväärset ja kindlat töösuhet
- Meeldivat ja kokkuhoidvat meeskonda

Tööpakkumise number
#782989

Info

Asukoht:
Tapa
Lisainfo:
lepinguline või vabakutseline (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
25. mai 2022
Kuulutus sisestati:
9. mai 2022

CVKeskus.ee klient

Vaata rohkem