Värsked tööpakkumised

Valvur

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 120210

Tööpakkumise number

120210

Töö kirjeldus

Otsime oma meeskonda Tallinna külje all Harkujärvel valvurit.

Tööülesanneteks firma territooriumil valve teostamine, vajadusel ka lihtsamatel abitöödel osalemine. Töö juures tuleb kasuks hea füüsiline vastupidavus.

Nõudmised kandidaadile

Kandideerima on oodatud:

• kiire õppimisvõimega
• kohusetundlikud ja korrektsed kandidaadid, kellel

• valmisolek töötada graafiku alusel ning öötundidel.

Ceres on mitmekülgse tegevusega, 15-aastase kogemusega Eesti aiandus- ja maastikukujundusettevõte, kus on laia sortimendiga tunnustatud puukool, suured istikumüügiplatsid ja aasta läbi mitmekülgne toalillevalik, aianduslikke täislahendusi ja kogu perele suurepärast vabaaja veetmise võimalust pakkuv aianduskeskus, lõike-,poti- ja püsilillede tootmisega tegelev taimekasvatusüksus ning professionaalne haljastuse meeskond. 2006.a käive oli üle 30 miljoni krooni.

Cerese näol leiad:

• suurepärase töökeskkonna Tallinna külje all looduslikult kaunis kohas
• töötahtelise ja sõbraliku meeskonna
• stabiilse sissetuleku
• suure arengupotentsiaaliga ja huvitavaid väljakutseid pakkuva aiandusfirma

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
osaline tööaeg, palgatöötaja (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
6. september 2007
Kuulutus sisestati:
21. august 2007

Aiakaupade, istikute ja toalillede jae- ja hulgimüük, aiakujundus, haljastus, lillekasvatus, puukool.