VALVUR
Tööpakkumise number #815219

VALVUR

Viru Vangla
Kohtla Järve / Jõhvi, Ida-Virumaa

Soovin kandideerida

Töö kirjeldus

Soovid ennast tõeliselt proovile panna?
Otsid õlatunnet oma meeskonnaga ja lisaks karjäärile ka head palka?

Loe lähemalt: https://www.vabadusevalvur.ee/

Ootused kandidaadile

  • Laitmatu taust

  • Kesk- või keskeriharidus

  • Eesti Vabariigi kodanik

  • Eesti keel emakeelena või C1 tasemel

  • Hea füüsiline ja vaimne vorm

  • Soov töötada meeskonnas

Ettevõte pakub

  • Palk alates 1900 eurot

  • Väärt väljaõpe

  • Sport on töö osa

  • Head karjäärivõimalused

  • Toetav meeskond

  • Töö ja vaba aja tasakaal

  • Põhipuhkus 35 päeva

Tööpakkumise number
#815219

Info

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
ametnik (töö on vahetustega)
Brutopalk : 1900 - 2421 €/kuus
Kuulutus aegub:
22. oktoober 2022
Kuulutus sisestati:
22. september 2022
VALVUR VALVUR

Viru Vangla

Vanglate ülesanne on muuta ühiskond turvalisemaks - kaitsta õiguskorda, isoleerides kurjategijad ühiskonnast, ning juhtida neid õiguskuulekalt käituma, st muuta või anda oskusi, et nad tulevikus käituksid nii, nagu ühiskonna käitumisnormid ette näevad. Vanglate koosseisu kuuluvad üle Eesti paiknevad kriminaalhooldusosakonnad. Kriminaalhoolduse põhieesmärk on muuta ühiskond turvalisemaks, rakendades vangistuse asemel selle alternatiive (elektrooniline valve, käitumiskontroll, ühiskondlik kasulik töö jm).

Vaata rohkem

Teistele pakkusid huvi veel ka need tööpakkumised:

nädal tagasi
ÜLDARST Viru Vangla
Alates 3000 €/kuus
4 päeva jäänud
ÜLDARST Viru Vangla • Kohtla Järve / Jõhvi
Kohtla Järve / Jõhvi
3 näd. tagasi
VALVUR B&R AUTOMOBILE OÜ
160 - 300 €/kuus
VALVUR B&R AUTOMOBILE OÜ • Ida-Virumaa
Ida-Virumaa
SILLAMÄE PÄÄSTEKOMANDO PÄÄSTJA Päästeamet
SILLAMÄE PÄÄSTEKOMANDO PÄÄSTJA Päästeamet • Ida-Virumaa
Ida-Virumaa
KOHTLA-JÄRVE PÄÄSTEKOMANDO PÄÄSTJA Päästeamet
KOHTLA-JÄRVE PÄÄSTEKOMANDO PÄÄSTJA Päästeamet • Ida-Virumaa
Ida-Virumaa
UUS
päev tagasi
HALDUSTEENISTUSE SPETSIALIST Viru Vangla
Alates 1100 €/kuus
UUS
päev tagasi
HALDUSTEENISTUSE SPETSIALIST Viru Vangla • Kohtla Järve / Jõhvi
Vaatan kõiki
VALVUR
VALVUR