Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #48147

Valvur

CVKeskus.ee klient
Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Pakume tööd valvurile.
Tööülesanneteks on: tõkkepuu avamine ja sulgemine, läbikäijate kontroll.
Töötingimused: oma ruum ja laud.
Tööpäev on hommikul kella 7.00 kuni õhtul 19.00, seega 12 h päevas. Töö on vahetustega 2-3 päeva tööl ja siis järgneb sama palju vabu päevi.
Töötasu: 18 EEK/tunnis

Ootused kandidaadile

  • Kohusetundlik
  • Täpne
  • Sõbralik
  • Koostööaldis
  • Viisakas
  • Lojaalne
  • Eesti keele oskus vähemalt algtasemel
  • Suhtlemisoskus

Ettevõte pakub

  • Odavat lõunat
  • Viimsi sisese transpordi kompensatsiooni

Tööpakkumise number
#48147

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja (töö on vahetustega)
Brutopalk: Kuni 18 €/tunnis
Kuulutus aegub:
21. oktoober 2005
Kuulutus sisestati:
15. juuli 2005

Stantside ja pressvormide valmistamine. Kaasaegne ettevõte Viimsis.

Vaata rohkem

Valvur