Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #554786

Valvur

CVKeskus.ee klient
Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Valveobjektil korra, ohutuse ja puutumatuse tagamine
Kasvuhoonete uste, akende ja väravate reguleerimine
Kavuhoonee vee- ja küttesüsteemide töö ja korrasoleku jälgimine
Kasvuhoonetes temperatuuride ja valgustuse jälgimine ja reguleerimine
Lume koristamine väravate eest ja vajadusel liivatamine
Esinenend häirete fikseerimine valveraamatus

Ootused kandidaadile

Eesti keele oskus suhtlustasandil
Aus ja kohusetundlik
Vastutustundlik
Kasuks tuleb analoogse töö kogemus katmikalalt

Stabiilset väljakutseid pakkuvat tööd ühes suuremas katmikalaga ettevõttes
Toetavat ja sõbralikku tööperet

Töö graafiku alusel, tööaja algus hooajal kell 16.00, hooaja lõppedes kell 17.00. Hooajal töövahetused 12-tunnised. Töö on liikuva iseloomuga - tööülesannete täitmine erinevates kasvuhoonetes. Pensionärile igati sobiv

Tööpakkumise number
#554786

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
15. september 2018
Kuulutus sisestati:
31. august 2018

Firma alustas tegevust 1993.a. Põhitegevusaladeks on köögivilja kasvatamine avamaal ja katmikalal, töötlemine ja hulgimüük, lilletaimede kasvatamine ja hulgimüük, autode ja traktorite tehniline teenindamine ja remont.
Katmikala kasvuhoonete üldpindala on 50 000 m², sellest kasutusajaga aastas 7 kuud või enam 21 300 m². Katmikalal kasvatame köögivilja ja köögiviljataimi, lilli ja lilletaimi.
Ettevõttel on 3000 m² jahutusega köögiviljahoidla ja 1500 m² ja uus tänapäevase varustusega hoidla 1400 m², mis valmis 2016.a. PRIA kaasabil.
Töötajaid 100.

Vaata rohkem

Valvur