Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #57152

Valvur

CVKeskus.ee klient
Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Teostab õhusuveräänsuskeskuse valvet.
Teostab kontrolli turvaalale sisenemiste ja sealt väljumiste üle.
Haldab ja kontrollib transpordivahendite liikumist.
Registreerib õhusuveräänsuskeskuse külastajad.

Ootused kandidaadile

Keskharidus.
Vanust vähemalt 18 aastat.
Hea eesti ning rahuldav inglise keele oskus.
Arvuti kasutamise oskus.
Läbitud ajateenistus.
Valimsolek astuda tegevteenistusse Eesti Kaitsejõududesse.

Ettevõte pakub

Arenevat keskkonda.
Erinevaid võimalusi eneseteostuseks.
Kaitseväelastele ettenähtud soodustusi.
Stabiilset palka ja töökohta.

Lisainfo

Neto palk kuus: 5900 kuni 6700 krooni.

Tööpakkumise number
#57152
Valvur