https://www.cvkeskus.ee/59944

Leidsid aegunud tööpakkumise

Vaata hoopis uusi tööpakkumisi Sinu valdkonnas!

Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #59944

Valvur

CVKeskus.ee klient
Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Kutsume aktiivseid ja teotahtelisi inimesi tööle meie pidevalt arenevasse vanglasse Harjumaal.


Ootused kandidaadile

  • Eesti keele valdamine alg- või kesktasemel
  • Keskharidus
  • EV kodanik


Ettevõte pakub

  • transport Tallinnast ja Haapsalust töökohta ja tagasi
  • olemas söökla
  • puhkus 35 päeva
  • väljaõpe asutuses töö käigus


Lisainfo

Töö 24-tunniste vahetustega (8.00-8.00), millele järgneb 3 ööpäeva vaba aega.


Tööpakkumise number
#59944
Kandideerid järgmisele tööpakkumisele:
Valvur
Tahtsime Sulle teada anda, et järgnev kandideerimisprotsess ei toimu tööportaalis. Tööandja soovib, et jätkaksid kandideerimist nende karjäärilehel / värbamisplatvormil. Loodame, et saad soovitud töökoha!
Tahtsime Sulle teada anda, et järgnev kandideerimisprotsess ei toimu tööportaalis. Tööandja soovib, et jätkaksid kandideerimist nende karjäärilehel / värbamisplatvormil. Loodame, et saad soovitud töökoha!