Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #50676

Valvur

CVKeskus.ee klient
Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Kutsume aktiivseid ja teotahtelisi inimesi tööle meie pidevalt arenevasse vanglasse Harjumaal.

Ootused kandidaadile

Eesti keele valdamine alg-või kesktasemel
Keskharidus
EV kodanik

• transport Tallinnast ja Haapsalust töökohta ja tagasi • olemas söökla • puhkus 35 päeva *väljaõpe asutuses töö käigus

Lisainfo

töö 24 tunniste vahetustega (8.00-8.00), millele järgneb 3 ööpäeva vaba aega

Tööpakkumise number
#50676

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Brutopalk: 3960 - 5040 €/kuus
Kuulutus aegub:
2. oktoober 2005
Kuulutus sisestati:
2. september 2005

Kriminaalkorras süüdimõistetute vabaduskaotuslike karistuste täideviimise asutus

Vaata rohkem

Valvur