Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #98073

Valvur

CVKeskus.ee klient
Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Kinnipeetavate järelevalve teostamine vangla kinnisel territooriumil või relvastatud valve teostamine vangla välisterritooriumi valvepiirkondades

Ootused kandidaadile

- Eesti kodakondsus
- eesti keele oskus vähemalt algtasemel
- keskharidus
- vanus vähemalt 18 aastat
(võtame teenistusse ka naisterahvaid vangla välisterritooriumi valvesse)

Ettevõte pakub

- täiendõpet
- soodsat transporti nii Tallinnast kui Haapsalust töökohta ja tagasi (eribussiliin)
- odavat lõunat
- avaliku teenistuse seadusest tulenevaid soodustusi
- tulemusliku töö eest lisatasu
- vahetustega tööd (24 tundi tööl, kolm päeva vaba)

Tööpakkumise number
#98073

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
ametnik (töö on vahetustega)
Brutopalk: 6710 - 9150 €/kuus
Kuulutus aegub:
6. aprill 2007
Kuulutus sisestati:
6. märts 2007

CVKeskus.ee klient

Vaata rohkem

Valvur