https://www.cvkeskus.ee/57456

Leidsid aegunud tööpakkumise

Vaata hoopis uusi tööpakkumisi Sinu valdkonnas!

Värsked tööpakkumised

Valvur-autojuht

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 57456

Tööpakkumise number

57456

Töö kirjeldus

Saateauto (konvoiauto) juht valvuri ülesannetega Tartu Vangla saatmisosakonna Tallinna grupis (töökoht Tallinnas). Sõidud kinnipeetavate paigutamisel vabariigi piirides vanglate ja politsei arestimajade vahel. Töö on rangelt tööaja piirides. Puhkepäevadel ja riiklikel pühadel saatmisi ei toimu.


Nõudmised kandidaadile

Vähemalt keskharidus, vajalik D-kategooria juhiluba. Töö on seoses saatmiste suure kilometraaźiga (ca 6000-7000 km kuus) ja vabariigi piirides valitseva liikluskultuuri juures pingeline. Sellega seoses vajalik suur pingetaluvus ja stressimaandamise oskus.


Ettevõte pakub

sõbralikku kollektiivi, riigiteenistuja kindlat töökohta ja stabiilset sissetulekut, hea töö korral võimalus maksta motivatsioonitasu, sportimisvõimalusi (enesekaitse, erivahendite kasutamine, laskmine, korvpall, võrkpall, aeroobika, võimla, jõusaali ja sauna kasutamise võimalus, soodsat ja kvaliteetset toitlustamist, edasiõppimise võimaluse soodustamine Sisekaitseakadeemia korrektsiooni erialal, Avaliku teenistuse seadusest ja Vangistusseadusest tulenevaid soodustusi, ühisüritusi välisriikide vanglatöötajatega, koolitusvõimalusiAsukoht:
Tartu, Tartumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
18. jaanuar 2006
Kuulutus sisestati:
3. jaanuar 2006
Brutopalk:
Alates 6000 EEK kuus

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tartu Vangla on Justiitsministeeriumi valitsemisalas olev valitsusasutus, kes viib täide vabadusekaotust ja eelvangistust. Saatmisosakonna põhiülesandeks on korraldada saatmist ja saata relvastatud valve all arestialuseid, vahistatuid ja kinnipeetavaid arestimajade, vanglate ja vanglate keskhaigla vahel.