Valvetöötaja /Turvatöötaja (Pärnu)
Tööpakkumise number #745693

Soovin kandideerida

Töö kirjeldus

Klientide turvalisuse tagamine ja nende juhendamine

Sujuva klienditeeninduse tagamine

Korrarikkumiste ennetamine ja tõkestamine

Õigusrikkujate tuvastamine ja politseile üleandmine

Muud objekti iseloomust tulenevad turvaalased ülesanded

Ootused kandidaadile

Vähemalt 19-aastane

Füüsiliselt vastupidav

Eesti keele oskus vähemalt B2 tasemel

Eesti kodakondsus või alaline elamisluba

Kohtulikult karistamata

Kohusetundlikkus ja usaldusväärsus

Arvutioskus (tavakasutaja)

Turvatöötaja ametikohale kandideerimisel annab eelise turvatöötaja kvalifikatsiooni olemasolu ja eelnev töökogemus turvatöötaja ametis

Ettevõte pakub

Stabiilset töökohta järepidevalt laienevas ettevõttes

Võimalust areneda koos ettevõttega (katseajal väljaõpet ning koolituse tagamine ettevalmistuseks turvatöötaja kvalifikatsiooni omandamiseks)

Vaheldusrikast tööd

Toetavat ja motiveerivat meeskonda

Tulemustele vastavat töötasu

Paindlikku graafikut

Võimalik töötada ka osalise tööajaga.

Tööpakkumise number
#745693

Asukoht:
Pärnumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
25. detsember 2021
Kuulutus sisestati:
25. november 2021
Valvetöötaja /Turvatöötaja (Pärnu) Valvetöötaja /Turvatöötaja (Pärnu)

SKARABEUS Julgestusteenistus OÜ

SKARABEUS Julgestusteenistus OÜ patenteeritud kaubamärk on SKARABEUS.

Ettevõte on loodud eesmärgiga pakkuda kõiki litsentseeritud turvateenuseid nii era- kui äriklientidele.

Ettevõte K-Valve OÜ on registreeritud 13. juulil 2005 aastal. Turvateenuste osutamist alustati Tartu linnas ja selle lähiümbruskonnas, mis kujunes põhiliseks tegevuspiirkonnaks kuni 2009 aastani.

2009 aasta augustis vahetus ettevõtte omanik ja juba sama aasta septembris avati lisaks Tartule osakond ka Tallinnas, oktoobris Kesk-Eestis ja novembris
Pärnus.

Tänaseks päevaks pakub ettevõtte tööd 330 töötajale.

Vaata rohkem