Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #136977

Valvetöötaja

CVKeskus.ee klient
Tartu, Tartumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Turvalisuse tagamine büroohoones ja hoonet ümbritseval territooriumil öisel ajal

Ootused kandidaadile

 iseseisvus;
 soovitavalt öisel ajal töötamise kogemus

 (lisa)tööd inimesele, kelle elukorraldus võimaldab töötamist öisel ajal;
 väljaõpet, tööd ja palka

Lisainfo

Tööaeg äripäevadel kell 23.00-08.00, puhkepäevadel ja pühadel kell 22.00-10.00.

Tööpakkumise number
#136977

Töö tüüp:
osaline tööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Brutopalk: Alates 35 €/tunnis
Kuulutus aegub:
16. jaanuar 2008
Kuulutus sisestati:
10. jaanuar 2008
Lisainfo palga kohta:
Palk 35 kr/h sisaldab öisel ajal töötamise tasu

Emajõe Ärikeskus on kaasaegne 14korruseline büroohoone Tartu kesklinnas. Seoses vajadusega pakkuda hoones pinda üürivatele ettevõtetele turvalist keskkonda, otsib AS Emajõe Ärikeskus oma kollektiivi valvetöötajaid

Vaata rohkem