Värsked tööpakkumised

Valvetöötaja

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 54950

Tööpakkumise number

54950

Töö kirjeldus

Mehitatud valve: vallas- ja kinnisvara valvamine ja kaitse, valveobjekti puutumatuse tagamine kaubandusobjektidel

Nõudmised kandidaadile

Vastavus turvaseaduse nõuetele
Laitmatu minevik
Soov töötada kiiresti arenevas turvaettevõttes
Vähemalt keskharidus või selle omandamine
Vähemalt 19 aastane
Soov omandada iseseisvalt turvatöötaja kvalifikatsioon
Hea suhtlemisoskus
Viisakus
Eesti keele oskus - nõutav algtase
Kasuks tuleb eelnev töökogemus (sisevalve- või valvetöötajana)

Ettevõte pakub

Vahetustega graafikujärgset paindlikku tööaega
Konkurentsivõimelist palka (alates 4500 kroonist kuni turvatöötaja kvalifikatsiooni omandamiseni)
Firmapoolset koolitust turvatöötaja kvalifikatsiooni omandamiseks
Täiendavat ametialast väljaõpet
Firmasisest karjääri

Lisainfo

Pakume tööd ka üle Eesti
Kui töösoovijal ei ole CV-d CV Keskuse keskkonnas, palume CV saata aadressil:
Grifs OÜ
Peterburi tee 47
Tallinn 11415

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg või osaline tööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
4. veebruar 2007
Kuulutus sisestati:
15. november 2005

Grifs AG on rahvusvaheline ettevõte, mis pakub turvateenuseid kolmes Balti riigis ning Skandinaavias. Grifs AG spetsialiseerub kaubanduskeskuste, kaupluste, hotellide turvamisele. Tänase seisuga pakub Grifs AG tööd pea 800 turvatöötajale üle Baltikumi