Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #39221

Valvetöötaja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

AS Falck Eesti pakub sobivat tööd erinevas vanuses meestele ja naistele Tallinnas Lasnamäel. Lisatöö võimalus, töö graafiku alusel. Vajadusel koht ühiselamus.

Ootused kandidaadile

Valvetöötajaks sobib inimene, kes

  • on vähemalt 19 aasta vanune EV kodanik või alalise elamisloaga välismaalane

  • valdab eesti keelt

  • on kohtulikult karistamata

  • omab eeldusi meeskonnatööks

  • on hea suhtleja

Lisaks hästi toimivale motivatsiooni süsteemile pakume töökohta meeldivas keskkonnas, sportimise võimalust, kindlat ja stabiilset sissetulekut.

Lisainfo

Falcki regionaalsed keskused asuvad:

  • Tallinnas tel. 0 6 888 393
  • Pärnus tel. 044 50 928
  • Tartus tel. 07 371 900
  • Jõhvis tel. 033 70 238

Tööpakkumise number
#39221