Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #54223

Valvetöötaja

CVKeskus.ee klient
Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Seoses töömahu suurenemisega pakkuda tööd valvetöötajatele erinevatel objektidel Tallinnas.

Ootused kandidaadile

+ Vanus vähemalt 19 aastat
+ Vähemalt põhihariduse olemasolu
+ Eesti kodakontsus või Eestis antud alaline elamisluba
+ Eestikeele oskus
+ Karsket eluviisi

Ettevõte pakub

+ Vahetustega tööd
+ Rutiinivaba tööd
+ Kindlal ajal kindlat palka
+ Tasuta koolitusi
+ Meeldivat kollektiivi

Lisainfo

Võimalik töödata ka osalise tööajaga.
Töö sobib ka vanematele meesterahvastele.

Tööpakkumise number
#54223