Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #151660

Valvetõlk

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Töövõtulepingu alusel ja valvegraafiku järgi suulise tõlketeenuse osutamine tavatööpäevadel alates kl 17.00 – kl 8.30, laupäeviti, pühapäeviti ja riigipühade ajal 24 h (töö on sobilik lisatööna). Vajalik on kõigi nelja keele valdamine kõrgtasemel.

Ootused kandidaadile

- vähemalt keskharidus koos tõendiga (näiteks TEA Keelekeskusest, Multilingua Keelekeskusest) vene, soome, inglise keele oskuse kohta kõrgtasemel (Euroopa 9-astmelisel keeleskaalal alates 6. tasemest)
- eesti keele oskus kõrgtasemel
- arvutikasutamise oskus (Outlook Express)

Ettevõte pakub

- kaasaegset töökeskkonda
- vastutusrikast ja mitmekülgset tööd heas meeskonnas
- panusele vastavat palka

Lisainfo

Samuti ootame kandidaadilt:
- positiivset ellusuhtumist ja head koostöövalmidust
- teenindusvalmidust
- kõrget pingetaluvust

Tööpakkumise number
#151660

Töö tüüp:
osaline tööaeg
Lisainfo:
lepinguline / vabakutseline
Kuulutus aegub:
9. juuni 2008
Kuulutus sisestati:
13. mai 2008

Põhja Politseiprefektuur on Politseiameti haldusala suurim politseiprefektuur, kus töötab üle 1500 teenistuja.

Vaata rohkem

Valvetõlk