Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #26775

Valvetehnika paigaldus- ja müügijuht

CVKeskus.ee klient
Pärnu, Pärnumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Seoses töömahu suurenemisega kuulutame välja konkursi Pärnu esinduse valvetehnika paigaldus- ja müügijuhi ametikoha täitmiseks

Ootused kandidaadile

  • erialane kõrg- või keskeri haridus

  • vähemalt 2-aastane töökogemus nõrkvoolusüsteemide paigaldus- või müügifirmas

  • juhi- ja liidriomadused, oskused meeskonnatööks

  • hea suhtlemisoskus ja organiseerimisvõime

  • arvuti kasutamise oskus

  • vene ja inglise keele oskus vähemalt suhtlustasandil

  • eelise annab valvetehnika ja signalisatsioonisüsteemide hea tundmine

Ettevõte pakub

  • huvitavat erialast tööd ja karjäärivõimalust
  • väljakutset rakendada oma oskusi ning juhivõimeid Falck Eesti ühe põhitegevusala võtmepositsioonil
  • arenguvõimalusi
  • konkurentsivõimelist töötasu koos tulemuslisaga

Lisainfo

Valvetehnika paigaldus- ja müügijuht vastutab Pärnu esinduse tehnikaosakonna töö tõrgeteta korralduse ja kliendirahulolu eest, koostab tehnilisi müügipakkumisi ja peab müügiläbirääkimisi.

Tööpakkumise number
#26775