Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #146215

Valvesignalisatsioonisüsteemide projektijuht

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • rikketehnikute igapäevase töö koordineerimine
  • paigaldus- ja hooldustehnikute tööde organiseerimine
  • väikepaigalduse pakkumiste koostamine
  • igapäevane suhtlemine klientidega

Ootused kandidaadile

  • tehniline taip ja nõrkvoolusüsteemiseadmete tööpõhimõtete tundmine
  • väga hea eesti keele oskus kõnes ja kirjas
  • vene keele oskus kõnes
  • B-kategooria juhilubade olemasolu
  • usaldusväärsus ja vastutustunne
  • kõrge pingetaluvus ning oskus aega ja töid planeerida

Kasuks tuleb eelnev töökogemus nõrkvoolusüsteemide paigaldamisel ja/või tehnikute tööde koordineerimisel.

  • stabiilset, väljakutseid pakkuvat, huvitavat ja pingelist tööd arenevas rahvusvahelises ettevõttes
  • kaasaegseid töötingimusi ja enesearendamise võimalusi

Lisainfo

Osakonna tutvustus: Tallinna paigaldus- ja hooldusosakond tegeleb nõrkvoolusüsteemide projekteerimis-, paigaldus-, hooldustöödega ning rikete kõrvaldamisega.

Tööpakkumise number
#146215

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
18. aprill 2008
Kuulutus sisestati:
31. märts 2008

Securitas Eesti AS on Euroopa ühe suurima turvakontserni tütarfirma, mis tegutseb Eestis alates 1996.a. sügisest.
Firma tegevusaladeks on valveseadmete müük, hooldus ja paigaldamine, mehitatud-, tehnilise- ja patrullvalve teenuse osutamine.
Securitas Eesti AS peakontor asub Tallinnas, kuid esindused on olemas ka Pärnus, Tartus, Rakveres, Viljandis, Kuressaares, Jõhvis, Narvas ja Sillamäel.

Vaata rohkem