https://www.cvkeskus.ee/28116

Leidsid aegunud tööpakkumise

Vaata hoopis uusi tööpakkumisi Sinu valdkonnas!

Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #28116

Valveseadmete hoolduselektrik/installeerija

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Nõrkvoolusüsteemide paigaldamine ja hooldus


Ootused kandidaadile

eelnev töökogemus
kohusetundlikkus
aru saamine projektdokumentatsioonist
isikliku sõiduvahendi kasutamise võimalus
tehnilise inglise keelest arusaamine
õppimisvõime


Ettevõte pakub

palka tükitöö alusel
palju tööd
arenevat keskkonda


Lisainfo

Objektid Tallinnas.


Tööpakkumise number
#28116
Kandideerid järgmisele tööpakkumisele:
Valveseadmete hoolduselektrik/installeerija
Tahtsime Sulle teada anda, et järgnev kandideerimisprotsess ei toimu tööportaalis. Tööandja soovib, et jätkaksid kandideerimist nende karjäärilehel / värbamisplatvormil. Loodame, et saad soovitud töökoha!
Tahtsime Sulle teada anda, et järgnev kandideerimisprotsess ei toimu tööportaalis. Tööandja soovib, et jätkaksid kandideerimist nende karjäärilehel / värbamisplatvormil. Loodame, et saad soovitud töökoha!