Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #26301

Valveoperaator

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

TÖÖ EESMÄRK:

Tagada GSM-tugijaamade pidev toimimine

PEAMISED TÖÖÜLESANDED:

  • GSM-võrguseadmete toimivuse monitooring
  • operatiivne informatsiooni edastamine GSM-võrguseadmete rikete ennetamiseks või nende kiireks kõrvaldamiseks
  • statistilise aruandluse koostamine
  • informatsiooni koordineerimine erinevate üksuste vahel ja koostööpartneritega
  • muud jooksvad ülesanded

Ootused kandidaadile

    HARIDUS, OSKUSED, KOGEMUS, OMADUSED
  • vähemalt keskharidus
  • telekommunikatsiooni või IT-alane haridus või selle omandamine
  • hea eesti, inglise ja soovitavalt vene keele oskus
  • arvuti kasutamise oskus
  • rutiinitaluvus
  • täpsus ja põhjalikkus
  • tehniline taiplikkus

  • huvitavat tööd kaasaegses ja väga kiiresti arenevas valdkonnas tegutsevas tugeva firmakultuuriga organisatsioonis, mis on osa rahvusvahelisest kontsernist Elisa Communication
  • arengut koos noorusliku ja professionaalse meeskonnaga
  • vahetustega tööd (ka öövahetused)

Lisainfo

Saada oma CV ja avaldus koos palgasooviga CVKeskuse kodulehe kaudu. Palun vasta kindlasti ka meie kolmele küsimusele. Sinu andmeid ootame hiljemalt 18. jaanuaril.

Tööpakkumise number
#26301