Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #668916

Valvelaua administraator

CVKeskus.ee klient
Rae vald
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Peamisteks tööülesanneteks on
keskuse territooriumil kauba- ja sõiduautode
sujuva liikumise tagamine, majja saabuvate külaliste
vastuvõtmine ning edasi suunamine,
vastamine telefonikõnedele. Tehnilise informatsiooni
elektrooniline registreerimine ja õigeaegne edastamine.

Ootused kandidaadile

Eeldame, et Sa oled

  • koostöövalmis, sõbralik ning meeldiv suhtleja
  • täpne ja kohusetundlik
  • suhtlustasandil suhtleja eesti, vene ja inglise keeles
  • valmis töötama graafiku alusel nii öösel kui päeval
  • osav arvuti kasutaja

Ettevõte pakub

Pakume Sulle

  • täistööajaga tähtajatut töösuhet
  • oma töötaja soodustusi nii ostlemisel kui
sportimisel
  • töö tegemise asukohaks:
Suur-Sõjamäe 70, Soodevahe küla,
Rae vald, Harjumaa

Tööpakkumise number
#668916

Asukoht:
Rae vald
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
lepinguline
Kuulutus aegub:
1. oktoober 2020
Kuulutus sisestati:
21. september 2020

CVKeskus.ee klient

Vaata rohkem