Värsked tööpakkumised

Valveautomaatik

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 114624

Tööpakkumise number

114624

Töö kirjeldus

Peamisteks tööülesanneteks on:
tööstuslike automaatikaseadmete seadistamine
rikete kõrvaldamine
remondi- ja hooldustööde teostamine
kasutajate nõustamine automaatikaküsimustes

Nõudmised kandidaadile

Nõudmised kandidaadile:
põhiteadmised tööstuses kasutatavast automaatikast (elektroonika, pneumaatika, PLC jne)
kasuks tuleb tehnikaalase (automaatika, mehhatroonika vms.) erihariduse omamine/omandamine
soov õppida ja ennast arendada
valmisolekut vahetustega tööks
arvuti kasutamise oskus
inglise keele oskus dokumentatsiooni mõistmise tasemel
varasem töökogemus tööstusautomaatikaga

Ettevõte pakub

Omalt poolt pakume:
meeldivat töökeskkonda
pingelist tööd kaasaegses tootmisettevõttes
asjatundlikke ja sõbralikke kolleege

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
15. juuli 2007
Kuulutus sisestati:
3. juuli 2007

Saku Õlletehase AS on Eesti õlleturu liider ja börsiettevõte, mis tegeleb lahjade alkohoolsete jookide, karastusjookide ja lauavee tootmise, arendamise ja müügiga. Saku Õlletehas kuulub Baltic Beverages Holding kontserni, mille omanikeks on 50% Carlsberg Breweries ja 50% Scottish & Newcastle. Ettevõtte puhaskasum oli 2006.aastal 118 mln krooni ja käive 772 mln krooni. Saku Õlletehases töötab täna üle 300 töötaja