Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #672232

Valvearst erakorralise meditsiiniabi osakonnas

CVKeskus.ee klient
Pärnu, Pärnumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Asukoht: Pärnu, Pärnumaa
Töö tüüp: täistööaeg
Lisainfo: palgatöötaja

Kuulutus sisestati: 14. oktoober 2020
Kuulutus aegub:12. november 2020

Töö kirjeldus

Töö sisuks on valvetöö erakorralise meditsiiniabi osakonnas

Ootused kandidaadile

1. Eriarsti või üldarsti kvalifikatsioon,
2. Väga hea arvutioskus;
3. Analüüsi- ja iseseisva töö võime;
4. Algatusvõime ja arenemissoov;
6. Eesti keele oskus kõrgtasemel;
5. Sõbralik suhtlemislaad
6. Soov ja tahe meeskonnatööks

Ettevõte pakub

1. Kaasaaegset töökeskkonda
2. Majutusvõimalust
3. Paindlikku töögraafikut
4. Toetavat ja sõbralikku meeskonda
5. Pikendatud 35-kalendripäevast puhkust
6. Pärnu Haiglas töötavate tervishoiutöötajate õppelaenu tagasimaksmist toetab Pärnu linn.
7. Võimalus taotleda Pärnumaa Ettevõtlus- ja Arenduskeskusest noore spetsialisti toetust.
8. Residentuuri lõpetanutel õigus eriarsti lähtetoetusele.

Tööpakkumise number
#672232

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
12. november 2020
Kuulutus sisestati:
14. oktoober 2020

Sihtasutus Pärnu Haigla on Pärnumaa ja osaliselt ka Lääne- , Saare– ja Hiiumaa elanikke teenindav keskhaigla, mis osutab ööpäevaringset ambulatoorset ja statsionaarset eriarstiabi. 2005.a. valmis uus ja moodne haiglahoone Ristiku tn. 1, kus on tagatud kaasaegsed töötingimused. Pärnu haigla on Pärnumaa suurim tööandja, kus töötab üle 1300 inimese.

Vaata rohkem