Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #67711

VALVE- JA TURVATÖÖTAJA (Tartu)

CVKeskus.ee klient
Tartumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

põhiülesandeks on korra ja turvalisuse tagamine valve all oleval objektil

Ootused kandidaadile

  • vanus vähemalt 19. aastat
  • vähemalt põhiharidus
  • viisakus ja orienteeritus klienditeenindusele
  • ausus ja korrektsus

Ettevõte pakub

  • stabiilset töökohta ja toetavat meeskonda
  • ametikohast koolitust
  • sportimisvõimalusi

  • paindlik töögraafik võimaldab töötada ka osalise tööajaga ja on sobiv üliõpilastele

Tööpakkumise number
#67711