Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #219084

Valukoja tööline

CVKeskus.ee klient
Soome
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Otsime oma kliendile Harjavalta piirkonda (220 km Helsingist)

Valukoja töölist

Töö koosneb metallist valatud toodete viimistlemisest nurklihvimismasinaga. Töö on füüsiliselt koormav, lärmakas ja tolmune. Pakutav kaitsevarustus vastab
esitatud nõuetele.
Praeguste kliendi väljavaadete alusel jätkub tööd kaheks kuuks.

Töö algus on juba järgmisel nädalal (14.-18.02.2011), ning seetõttu on eelistatud need kandidaadid, kes hetkel ei ole töödega hõivatud ning võivad alustada
koheselt.

Kandideerimise tähtaeg 13.02.2011.

Ootused kandidaadile

- Soome keele oskus suhtlustasandil
- Motivatsioon antud töökohale töötamiseks
- Võimalus asuda koheselt tööle
- Kehtiva Soome „verokortti“ omamine

Kasuks tuleb:
- Auto kasutamise võimalus
- Varasem töökogemus tööstuses / metalli töötlemisel.

- Aitame sobiva majutuse leidmisel, kulutused arvestatakse töötasust maha (keskmiselt 200 – 250 € kuus)
- Töötasu 10,20 € / h + tööajalühendustasu 6,3%
- Puhkusetasu koguneb eraldi, vastavalt Soome seadusandlusele, ning makstakse välja puhkusele asudes või töösuhte lõppemisel

Lisainfo

Tähelepanu!
Kandideerimiseks palume kasutada meie kodulehekülge www.workpower.ee kuna need avaldused laekuvad otse meie andmebaasi.
Kuna avaldusi vaatab läbi Soome Pori piirkonnajuht Janne Elonen, palume avaldused võimalusel täida Soome keeles!
Veenduge kindlasti selles et avalduses tuleb välja Teie vastavus esitatud nõuetele.

Sobivate kandidaatidega võtab ühendust otse Soome keeles Janne Elonen, ning vestleb alustamise võimalikusest ja Teie sobivusest antud kohale.

Tööpakkumise number
#219084

Asukoht:
Soome
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Brutopalk: Alates 10.2 €/tunnis
Kuulutus aegub:
13. veebruar 2011
Kuulutus sisestati:
9. veebruar 2011

WorkPower on usaldusväärne, mitmeid aastaid tegutsenud personaliteenuseid pakkuv ettevõte. Värbame töötajaid nii otse meie klient-ettevõtetele, kui ka
töötama tööjõurendi põhimõttel nende alluvuses. Saame pakkuda tööd erinevate alade oskustöölistele nii lühi- kui pika-ajaliselt. WorkPower-i kaudu on
võimalik leida tööd ehituse-, tööstuse-, transpordi-, logistika-, teenindus- ja raamatupidamisealadele. Pakume oma kogemusi ja oskusi meie
koostööpartneritele üle terve Soome.

Vaata rohkem