Värsked tööpakkumised

Valtsplekk-katuse paigaldaja

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 211725

Tööpakkumise number

211725

Töö kirjeldus

Pakume tööd Soome erinevates piirkondades kogemustega VALTSPLEKK-KATUSE PAIGALDAJATELE (Tööks on uute katuste ehitus kui ka renoveerimistööd. Lisaks korstnaplekkide jm plekkdetailide paigaldus vastavalt vajadusele).

Nõudmised kandidaadile

NÕUTAV:
- eelnev töökogemus valtsplekk-katuste paigaldamise alal Soomes,
- soome keele oskus suhtlustasandill.

EELDAME:
- postitiivsust,
- tugevat töötahet,
- karskeid eluviise (sinasõprus alkoholiga EI TULE KASUKS).

KASUKS TULEB:
- Soomes kehtivate tööturvalisus- ja tuletöökaartide olemasolu (viimaste koolitus on võimalik ka ResRent OÜ kaudu),
- oma auto kasutamise võimalus,
- hea soome keele oskus,
- jooniste lugemisoskus,
- plekkdetailide valmistamise oskus.

Maksame Soome standarditele vastavat palka, päevaraha ja võimaldame elamispinna.

Lisainfo

NB! PALUN ÄRA KANDIDEERI, KUI SUL PUUDUB KONKREETNE SOOMES TÖÖTAMISE KOGEMUS NÕUTUD ALAL!

Asukoht:
Soome
Töö tüüp:
täistööaeg, lepinguline
Kuulutus aegub:
1. jaanuar 2011
Kuulutus sisestati:
1. detsember 2010