Valmistoodangulao laohoidja - tõstukijuht
Tööpakkumise number #737197
Veebipõhine värbamine

Ensto Ensek AS
Keila, Harjumaa

Soovin kandideerida

Töö kirjeldus

Kauba korje tootmisest, selle kontrollimine, saatelehtede koostamine, transpordi tellimine, Ensto toodete kiire ja korrektne kliendile korraldamine.

Ootused kandidaadile

Ootame Sind kandideerima, kui:

  • Sa valdad Eesti keelt nii kõnes kui kirjas;
  • Sinu arvutikasutamise oskus on vähemalt keskmisel tasemel;
  • Oled aktiivse loomuga tiimiliige;
  • Sulle sobib tööaeg 6.00 - 14.30; 14.30 -23.00
  • Sul on varasem laotöö kogemus (sealhulgas töö arvutiga).

Pakume Sulle vaheldusrikast tööd kaasaegses töökeskkonnas, koolitusi (sh tõstukijuhi koolitust) ja arenguvõimalusi(edumeelne, rahvusvaheline ettevõte), tervisetoetust ja talvepuhkust vastavalt töötatud ajale.

Tööpakkumise number
#737197

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
31. oktoober 2021
Kuulutus sisestati:
14. oktoober 2021
Valmistoodangulao laohoidja - tõstukijuht Valmistoodangulao laohoidja - tõstukijuht

ENSTO on rahvusvaheline tööstuskontsern, mis projekteerib,
toodab ja turustab elektritarvikuid aastast 1958.

Oleme üks juhtivaid tehnoloogiaettevõtteid maailmas ja hinnatumaid energiasäästlikkuse eksperte. Lubame säästa teie energiat ja pakume välja lahendusi, kuidas seda teha. Oleme tuntud energiasäästlike ja töökindlate toodete valmistajana

Eestis tegeleb Ensto metalltoodete tootmise, plastmassi ja silikooni survevalu ning elektritarvikute koostamise ja müügiga. Eestis asuvad Ensto tehased Keilas ja Paides, kus töötab kokku üle 400 inimese

Vaata rohkem