https://www.cvkeskus.ee/67063

Leidsid aegunud tööpakkumise

Vaata hoopis uusi tööpakkumisi Sinu valdkonnas!

Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #67063

Valmistoodangu pakkija

CVKeskus.ee klient
Tartu, Tartumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

valmistoodangu (pehmemööbli) pakkimine ja laadimine kaubaautole


Ootused kandidaadile

töötahe, korrekstus, füüsilise koormuse talumine


Ettevõte pakub

väljaõpet vastaval erialal, stabiilset töökohta edukas rahvusvahelises ettevõttes


Lisainfo

Tööaeg 8.00-16.30


Tööpakkumise number
#67063
Kandideerid järgmisele tööpakkumisele:
Valmistoodangu pakkija
Tahtsime Sulle teada anda, et järgnev kandideerimisprotsess ei toimu tööportaalis. Tööandja soovib, et jätkaksid kandideerimist nende karjäärilehel / värbamisplatvormil. Loodame, et saad soovitud töökoha!
Tahtsime Sulle teada anda, et järgnev kandideerimisprotsess ei toimu tööportaalis. Tööandja soovib, et jätkaksid kandideerimist nende karjäärilehel / värbamisplatvormil. Loodame, et saad soovitud töökoha!