Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #325463

Vallavanem

CVKeskus.ee klient
Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Vallavanema tööülesannete täitmine vastavalt Kohaliku omavalitsuse korralduse seaduse §-le 50

Ootused kandidaadile

  • kandidaat peab vastava Avaliku teenistuse seaduse § 14 nõuetele
  • kandidaadil peab olema suurepärane eneseväljendusoskus nii kõnes kui ka kirjas
  • kandidaadil peab olema organisatsiooni juhtimiskogemus, hea suhtlemisoskus ja valmisolek meeskonnatööks
  • kandidaadil peab olema hea arvuti kasutamise oskus (Word, Excel, Outlook)
  • eelnev avaliku teenistuse töökogemus
  • kõrgharidus

Kandideerimisel tuleb kasuks

  • eelnev töökogemus kohalikus omavalitsuses
  • võõrkeelte oskus

Ettevõte pakub

eneseteostamise võimalust
koolitusvõimalust
huvitavat ja vastutusrikast tööd
avalikus teenistuses ettenähtud soodustusi

Lisainfo

Kandideerimisavaldusele lisada:

  • CV
  • haridust tõendava dokumendi ärakiri
  • kandidaadi omakäeline kinnitus, et kandidaat vastab teenistusse astumiseks avaliku teenistuse seaduses sätestatud nõuetele

Tööpakkumise number
#325463

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
ametnik
Kuulutus aegub:
29. november 2013
Kuulutus sisestati:
13. november 2013
Lisainfo palga kohta:
Palga suuruse määrab vallavolikogu

CVKeskus.ee klient

Vaata rohkem

Vallavanem