Värsked tööpakkumised

Vallaarhitekt

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 62215

Tööpakkumise number

62215

Töö kirjeldus

Vallaarhitekti ülesanneteks on valla arhitektuuri- ja planeerimisalase tegevuse korraldamine ja läbiviimine, detailplaneeringute, teemaplaneeringute ja üldplaneeringute lähteülesannete koostamise ja menetlemise korraldamine, detailplaneeringutega seotud lepingute ettevalmistamine.

Nõudmised kandidaadile

· riiklikult tunnustatud arhitektuurialane kõrgharidus;
· erialaste teadmiste olemasolu detailplaneeringute menetlemise valdkonnas;
· ametikohal vajalike arvutiprogrammide ja andmekogude käsitlemise oskus;
· avaliku esinemise oskus, sealhulgas oskus oma seisukohti ja arvamusi põhjendada;
· algatusvõime ja loovus;
· valmisolek meeskonnatööks ja hea suhtlemisoskus;
· kõrge pingetaluvus, kohusetunne, otsustus- ja vastutusvõime

Kandideerimisel tuleb kasuks eelnev projekteerimis või planeerimisalane töökogemus või töötamine omavalitsuse süsteemis arhitektina või planeerimise spetsialistina, riiklike õigusaktide tundmine.

Pakume huvitavat tööd, õppimis ja- arenguvõimalusi, kaasaegset töökeskkonda.

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Kuulutus aegub:
27. märts 2006
Kuulutus sisestati:
14. märts 2006