Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #59339

Vallaarhitekt

CVKeskus.ee klient
Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Vallaarhitekti ülesanneteks on valla arhitektuuri- ja planeerimisalase tegevuse korraldamine ja läbiviimine, detailplaneeringute, teemaplaneeringute ja üldplaneeringute lähteülesannete koostamise ja menetlemise korraldamine, detailplaneeringutega seotud lepingute ettevalmistamine.

Ootused kandidaadile

  • riiklikult tunnustatud arhitektuurialane kõrgharidus;
  • erialaste teadmiste olemasolu detailplaneeringute menetlemise valdkonnas;
  • ametikohal vajalike arvutiprogrammide ja andmekogude käsitlemise oskus;
  • avaliku esinemise oskus, sealhulgas oskus oma seisukohti ja arvamusi põhjendada;
  • algatusvõime ja loovus;
  • valmisolek meeskonnatööks ja hea suhtlemisoskus;
  • kõrge pingetaluvus, kohusetunne, otsustus- ja vastutusvõime

Kandideerimisel tuleb kasuks eelnev projekteerimis või planeerimisalane töökogemus või töötamine omavalitsuse süsteemis arhitektina või planeerimise spetsialistina, riiklike õigusaktide tundmine.

Pakume huvitavat tööd, õppimis ja- arenguvõimalusi, kaasaegset töökeskkonda.

Tööpakkumise number
#59339