Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #342740

Vallaaednik

CVKeskus.ee klient
Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • heakorratöötajate töö korraldamine
  • heakorraalase tegevuse korraldamine, -teenuse tellimine ja tellija järelevalve
  • haljasalade planeerimine ja igapäevase hoolduse tagamine ning järelevalve
  • vallakodanike haljastus- ja heakorraalane esmane nõustamine
  • veterinaartegevuse korraldamine ja järelevalve kohalikule omavalitsusele pandud kohustuste ulatuses
  • hallatavate asutuste territooriumide planeerimine, hoolduse ja heakorra tagamine
  • heakorrakonkursside korraldamine

Ootused kandidaadile

hariduse osas:

  • ametikohale sobiv kõrgharidus

teadmiste ja oskuste osas peab kandidaat:
  • orienteeruma seadustega valla pädevusse antud küsimustes oma töövaldkonnas, tundma ja oskama rakendada valdkonda reguleerivaid õigusakte
  • suutma koostada oma töövaldkonna üld- ja üksikakte
  • suutma asendada struktuuriüksuse juhti või teist teenistujat
  • valdama vähemalt C1-tasemel eesti keelt
  • omama väga head sõnalise eneseväljendamise oskust
  • oskama kasutada tööks vajalikke tehnilisi vahendeid, arvutiprogramme ja andmebaase
  • oskama planeerida tööprotsessi
  • omama head suhtlemisoskust
  • omama algatusvõimet ja loovust, sealhulgas võimet välja töötada uusi lahendusi, muudatusi algatada, omaks võtta ja ellu viia
  • omama võimet stabiilselt ja tulemuslikult töötada ka pingeolukorras, efektiivselt kasutada aega
  • omama kohusetunnet, otsustus- ja vastutusvõimet, sealhulgas suutlikkust võtta iseseisvalt vastu otsuseid oma teenistuskoha pädevuse piires, võimet näha ette otsuste tagajärgi ja vastutada nende eest

Kasuks tuleb:
  • valdkonnas töötamise kogemus
  • isikliku sõiduauto ametisõitudeks kasutamise võimalus
  • vene ja/või inglise keele oskus suhtlustasandil ametialase sõnavara valdamisega

Ettevõte pakub

  • arenevat ja sõbralikku meeskonda
  • huvitavat, mitmekülgset ja liikuvat tööd

Lisainfo

Kandideerimiseks esitada CV

Tööpakkumise number
#342740

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
ametnik
Kuulutus aegub:
30. mai 2014
Kuulutus sisestati:
16. mai 2014

Saku vald asub Harju maakonna lõunaosas, jäädes Tallinna lõunapiiri ja Rapla maakonna põhjapiiri vahele. Saku valla esmase moodustamise daatumiks on aasta 1866. Käesoleval ajal elab Saku vallas üle 9200 elaniku.
Valla territooriumil asub 2 alevikku: Saku ja Kiisa ning 20 küla: Männiku, Tammejärve, Tammemäe, Kirdalu, Lokuti, Saustinõmme, Sookaera-Metsanurga, Kurtna, Tagadi, Roobuka, Tõdva, Kajamaa, Kasemetsa, Metsanurme, Üksnurme, Rahula, Kanama, Jälgimäe, Tänassilma ja Juuliku.

Vaata rohkem

Vallaaednik