https://www.cvkeskus.ee/40141

Leidsid aegunud tööpakkumise

Vaata hoopis uusi tööpakkumisi Sinu valdkonnas!

Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #40141

Valla ajalehe väljaandja

CVKeskus.ee klient
Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

* "Kiili Lehe" 12 lk.väljaandmine üks kord kuus
* suhtlemine pressiga


Ootused kandidaadile

  • erialast kõrgharidust
  • eelnevat ajalehe väljaandmise kogemust


Ettevõte pakub

huvitavat tööd suurepärases meeskonnas
osaajalist tööd
tööd arenevas organisatsioonis


Tööpakkumise number
#40141
Kandideerid järgmisele tööpakkumisele:
Valla ajalehe väljaandja
Tahtsime Sulle teada anda, et järgnev kandideerimisprotsess ei toimu tööportaalis. Tööandja soovib, et jätkaksid kandideerimist nende karjäärilehel / värbamisplatvormil. Loodame, et saad soovitud töökoha!
Tahtsime Sulle teada anda, et järgnev kandideerimisprotsess ei toimu tööportaalis. Tööandja soovib, et jätkaksid kandideerimist nende karjäärilehel / värbamisplatvormil. Loodame, et saad soovitud töökoha!