Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #341032

Väljastuslogistik

CVKeskus.ee klient
Tartu, Tartumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Tööülesanneteks on väljastuslogistika korraldamine s.h klientide jaotuskavade koostamine, toodangu väljastamisega seotud info vahendamine ja kontrollimine, saatedokumentide ettevalmistamine, adressaatide info töötlemine Excelis.

Ootused kandidaadile

-matemaatiline mõtlemine
-Exceli ja Wordi kasutamise oskus,
-suhtlemisoskus, organiseerimisvõime,
-kiirus, täpsus, kohusetunne,
-meeskonnatöö oskus.

Ettevõte pakub

- väljaõpet,
- ajutist tööd puhkusel oleva töötaja asendamiseks ajavahemikul 2.06- 31.07.14.a.
- tööaega E-R 8.30 - 17.00

Lisainfo

töökoht asub Tartus

Tööpakkumise number
#341032

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja või hooajatöö ja ajutine töö, töö sobib ka üliõpilastele
Kuulutus aegub:
15. mai 2014
Kuulutus sisestati:
2. mai 2014

Kroonpress on trükikoda, mis kuulub meediakontserni Eesti Meedia. Kontserni tütarettevõtted annavad välja tuntuid trükimeedia väljaandeid- ajalehti Postimees, SL Õhtuleht ning ajakirju Kroonika jt. Kroonpress omab keskkonna (ISO 14 001),kvaliteedijuhtimise (ISO 9001), töötervishoiu- ja tööohutuse (OHSAS 18001), FSC ja PEFC sertifikaate ning Põhjamaade Ökomärgise litsentsi.

Vaata rohkem