Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #180217

Väljastaja - komplekteerija

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Peamised tööülesanded:
kauba ( leiva- ja saiatoodete) komplekteerimine ja väljastamine saatelehtede alusel.

Ootused kandidaadile

- aus ja usaldusväärne
- kohusetundlik ja korrektne
- kiire ja täpne
- hea füüsilise koormuse taluvusega
- väga hea eesti keele oskusega
- hea pigetaluvusega

Ettevõte pakub

- toredat meeskonda
- kaasaegseid töötingimusi
- konkurentsivõimelist töötasu

Lisainfo

Töökoht asub Mustamäel, Kadaka teel. Töö on graafiku alusel, tööpäev algab kell 21.00 ja lõpeb 06.00. Pakume ajutist tööd suvepuhkuste asendajaks, alates juuli-august 2009.a.

Tööpakkumise number
#180217

Töö tüüp:
osaline tööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja või hooajatöö ja ajutine töö
Kuulutus aegub:
22. juuni 2009
Kuulutus sisestati:
19. juuni 2009

Fazer Eesti AS on asutatud 1993.a. ning kuulub rahvusvahelise kontserni OY Karl Fazer AB koosseisu. Ettevõtte eesmärgiks on pakkuda toitlustusteenust, pagaritooteid ja maiustusi, mis pakuvad kliendile lisaväärtust maitseelamuse, värskuse, tervislikkuse ja kõrgetasemelise teeninduse näol.

Vaata rohkem