Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #322483

Väljastaja

CVKeskus.ee klient
Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Komplekteeritud klienditellimuste komplekteerimine kaubaveoringide alusel;
Füüsiline ja tempokas töö;

Ootused kandidaadile

Korrektsus, kohusetundlikkus, täpsus, järjekindlus;
Soov teha tööd;
Kasuks tuleb varasem töökogemus laos;

Ettevõte pakub

Kaasaegset töökeskkonda;
väljaõpet tööks;
arenguvõimalusi;
head töökogemust;
sõbralikku kollektiivi.

Lisainfo

Töökoht asub Vae 16, Laagri
Tööaeg E-R 16.00 - 22.00 (0,75 koormus)
Sobilik ka tudengitele, kellel vabad argiõhtud.

Tööpakkumise number
#322483

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
osaline tööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja, töö sobib ka üliõpilastele
Kuulutus aegub:
18. oktoober 2013
Kuulutus sisestati:
9. oktoober 2013

AS Magnum on 1993.a. loodud ravimite ja muude apteegikaupade hulgi-ning jaemüügiga tegelev kontsern, mis tegutseb Eestis, Lätis, Leedus ja Soomes, kus kokku töötab üle 1000 inimese.
Magnum kontserni Eestis tegutsev lao-ja logistikateenust osutav Magnum Logistics OÜ ootab oma meeskonda tublisid töötajaid .

Vaata rohkem

Väljastaja