Värsked tööpakkumised

Väljapanekute spetsialist

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 457612

Tööpakkumise number

457612

Firma nimi peidetud Väljapanekute spetsialist

Töö kirjeldus

Sinu tulevased peamised tööülesanded saavad olema järgmised:
• ostuarvete sisestamine, kulude kajastamine;
• palgaarvestus;
• maksude arvestus ja aruandlus;
• Statistikaameti aruannete esitamine.

Nõudmised kandidaadile

Parimad eeldused kandideerimiseks, mida tulevaselt kolleegilt ootame on:
• finants- või raamatupidamisalane haridus;
• varasem töökogemus raamatupidajana;
• heal tasemel arvutikasutusoskus (MS Office programmid);
• head teadmised palgaarvestusest;
• head teadmised maksuarvestusest;
• hea analüüsioskus, korrektsus, täpsus;
• hea rutiini- ja pingetaluvus.

Pakume Sulle vaheldusrikast tööd Baltikumi ühe kiiremini areneva ettevõtte peakontoris (Laagri Ärimajas), kaasaegset töökeskkonda koos sõbraliku ja avatud meeskonnaga, moodsaid töövahendeid, erinevaid soodustusi.

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
15. veebruar 2017
Kuulutus sisestati:
27. jaanuar 2017

MM Grupp on kontsern, kuhu kuuluvad tervishoiu-, meedia-, kinnisvara- ja jaekaubanduse- ning jaeteeninduse valdkonna ettevõtted. Magnum AS on Balti riikides ja Soomes tegutsev ravimite hulgi- ja jaemüügi ettevõte, mis opereerib tipptasemel tehnoloogiaga ravimite, haiglatarvikute ja muu apteegikauba hulgimüügi- ja logistikaüksusi ning omab Apotheka kaubamärgi all tegutsevaid apteegikette Eestis ja Lätis.
Ootame oma toredasse, töökasse ja kokkuhoidvasse töökollektiivi täiendust vakantsele ametikohale.