Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #178141

Väljapanekuspetsialist

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

kaupade paigutuspõhimõtete väljatöötamine ja haldamine;
kampaaniakaupade väljapanekute jälgimine;
kaupluste kaubakategooriate paigutuse väljatöötamine;
sortimendi tunnuste määratlemine vastavalt kaupluste kontseptsioonile;
teenindajate koolitamine kauplustes

Ootused kandidaadile

kõrghariduse olemasolu
teadmised kaubandusettevõtte kaupade väljapaneku põhimõtetest
kasuks tuleb kaupade väljapanekutega seotud eelnev töökogemus
loomingulist mõtlemist
koostööoskust
info hankimis- ja analüüsivõimet
organiseerimisoskust
nõustamise, juhendamise ja probleemide lahendamise oskust
inglise ja vene keele oskust
arvuti kasutamise oskust

Ettevõte pakub

huvitavat tööd kiirelt arenevas valdkonnas
sõbralikku tööõhkkonda ja toetavat kollektiivi
koolitust ja arenemisvõimalusi
kindlat palka

Lisainfo

Tegemist on tähtajalise töölepinguga (lapsehoolduspuhkusel oleva töötaja asendus)

Tööpakkumise number
#178141