Värsked tööpakkumised

Väljapaneku spetsialist

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 188559

Tööpakkumise number

188559

Töö kirjeldus

Ehituse ABC ootab turundusosakonna meeskonda
väljapaneku spetsialisti
kelle peamisteks vastutusvaldkondadeks on

* Ehituse ABC kaupluste ühtse sisekujundusliku ja väljapaneku kontseptsiooni loomises osalemine,
* kaupluste sisekujundusliku kontseptsiooni elluviimine,
* kaupluste sisekujundussüsteemi ja toodete väljapaneku pidev arendamine ja kontroll ,
* osalemine turundusprojektides ja kampaaniates.

Nõudmised kandidaadile

Sobival kandidaadil on:
Kõrgharidus või käsil selle omandamine
Turundus- ja/või väljapanekute alane töökogemus kaubanduses ja mitmekülgsed sellealased teadmised
Loov mõtlemine
Initsiatiivikus ja oskus projekte tulemuslikult ellu viia
Eesti, vene ja inglise keele oskus

Kandideerima ootame tulemustele ja meeskonnatööle orienteeritud, loovaid, algatusvõimelisi ja heade suhtlemisoskustega inimesi.

Pakume võimalust eneseteostuseks rahvusvahelises kontsernis, konkurentsivõimelist motivatsioonipaketti, koolitusi ja professionaalseid arenguprogramme, sõbralikku meeskonda ja meeldivaid töötingimusi.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
18. jaanuar 2010
Kuulutus sisestati:
18. detsember 2009

Ehituse ABC kaubamärki kandev kauplustekett ja uut ärinime omav Optimera Estonia AS kuuluvad alates aastast 2008 Saint-Gobain Distribution Nordic ettevõtete gruppi, mille ainuomanikuks on maailma üks juhtivamaid ehitusmaterjalide, kõrgtehnoloogiliste materjalide ja klaasi tootjaid ning ehitusmaterjalide müüjaid Saint-Gobain, kus töötab üle maailma rohkem kui 200000 inimest ning on esindatud 57-s riigis.
Optimera Estonia AS vastutab äritegevuse eest Eestis kaubamärgi Ehituse ABC ja Lätis kaubamärgi Būvniecības ABC all.
Ehituse ABC kauplusteketi 11 kauplust asuvad üle Eesti, pakkudes laias valikus keskkonnasõbralikke ehitusmaterjale ettevõtte klientidele ja stabiilset, usaldusväärset ning arenguvõimalusi pakkuvat töökohta töötajatele.