Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #697698

VÄLJAÕPPEOHVITSER (Kaitseliit)

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • Maleva väljaõppealases planeerimistegevuses osalemine ja allüksuste õppuste planeerimine ning nende ette valmistamise tagamine

  • Eelarve planeerimistegevuses osalemine

  • Väljaõppealase dokumentatsiooni koostamine, nende täitmise kontrollimine ja osalenute üle arvestuse pidamine

  • Maleva koosseisule väljaõppe korraldamine ja läbiviimine

  • Allüksuse valmiduse tagamine ja hindamisel osalemine

  • OE ja keskkonnakaitse alaste nõuete täitmise ja kontrolli tagamine

  • Harjutusalade kasutamise kooskõlastamine

Ootused kandidaadile

  • Kõrgharidus ja ohvitseride sõjaväelise väljaõppe II aste
  • Soovitavalt eelnev teenistuskogemus ametikoha ülesannete täitmist toetaval ametikohal (kompanii ülem, staabiohvitser)
  • B- kategooria autojuhiload
  • Eesti keele oskust kõrgtasemel
  • Algatusvõimelisus, kohusetundlikkus ja hea suhtlemisoskus
  • Viimasesse vooru pääsenul valmisolekut läbida taustakontroll

KANDIDEERIMISEL ANNAVAD EELISE:

  • Kaitseliidu liikmeks olemine
  • C - kategooria sõiduki juhtimisõigus

Ettevõte pakub

  • Stabiilset sissetulekut

  • Suurepäraseid sportimisvõimalusi

  • Usaldusväärset ja kindlat töösuhet

  • Arenguvõimalusi ning erialaseid täienduskoolitusi

  • Meeldivat ja kokkuhoidvat meeskonda

  • Vaktsineerimise võimaluse ja eeldame konkursi võitjalt valmisolekut ennast lasta vaktsineerida

Tööpakkumise number
#697698

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Brutopalk: 1800 - 2150 €/kuus
Kuulutus aegub:
16. mai 2021
Kuulutus sisestati:
20. aprill 2021

Kaitseväe juhatajale otse alluva staabi- ja sidepataljoni põhiülesanne on nii sõja kui ka rahuajal kogu Kaitseväe strateegilise side korraldamine ja infotehnoloogiline toetamine ning kõrgemate staapide töökeskkonna loomine ja haldamine. Pataljon vastutab objektikaitse ning korrapidamisteenistuse korraldamise eest oma väeosas ning Kaitseväe peastaabis. Staabi- ja sidepataljonis õpetatakse välja sõjaaja- ja reservüksused, mille oskustele tugineb kriisi korral kogu Kaitseväe strateegiline side ja infotehnoloogia toimimine. Lisaks kuulub staabi- ja sidepataljoni koosseisu teavituskeskus, kellel on oluline roll Kaitseväes toimuva kajastamisel.

Vaata rohkem