Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #680040

Välitööde puhastusspetsialist Tallinnas

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • Otsime oma autobrigaadi operatiivmeeskonda välipuhastusspetsialisti!
  • Töö sisuks on vastavalt hooajale: lume- või lehtede koristus, niitmine, prügikastide tühjendus ning muud lihtsamad tööd kinnisvarahoolduses.
  • Vahetustega töö

Ootused kandidaadile

  • Hea füüsiline vorm ja kohusetundlikkus

  • B-kat mootorsõiduki tunnistus

  • Soov töötada välitingimustes

  • Olla valmis öösel töötamiseks

Ettevõte pakub

  • Kaasaegset tööriietust ja töövahendeid.

  • Toredat meeskonda ja häid töötingimusi.

  • Konkurentsivõimelist töötasu kokku lepitud ajal.

Tööpakkumise number
#680040

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
14. jaanuar 2021
Kuulutus sisestati:
15. detsember 2020

Sanomar Kinnisvarahooldus OÜ alustas oma tegevust 1999 aasta aprillis. Ettevõte on rajatud Eesti kapitalil. Tegutsemise algusest alates on firma kasv olnud kiire tänu hästi toimivale meeskonnale ja meie poolt võidetud usaldusele klientide seas.

Vaata rohkem